Reklama

    

Menu

    

Reklama

    

Aktualności

Wieczór panieński na ostro

Wieczór panieński na ostro

Tradycją jest, że wieczór panieński odbywa się bez udziału narzeczonego panny młodej oraz innych mężczyzn. Kiedyś zwyczajem było, że pan młody o północy przybywał do domu wybranki, aby rozpleść jej warkocz na znak nowego etapu życia. Powiedzmy sobie to wprost – NUDA!

Dziś pan młody raczej nie ma wstępu na wieczór panieński swej przyszłej żony, ale nie znaczy to, że na takiej imprezie nie mogą pojawić się męskie „akcenty”. Jeśli panna młoda, jej koleżanki ze świadkową na czele mają ochotę spędzić ten wieczór w nieco bardziej zwariowany, niekonwencjonalny i pikantny sposób, powinny skorzystać z propozycji zorganizowania wieczoru panieńskiego, którego motywem przewodnim będzie męski członek.

Wszystkie elementy dekoracji powinny być podporządkowane temu tematowi, a pole do popisu jest duże: balony, słomki do drinków i konfetti w kształcie penisów, serwetki z nadrukami i akcesoria do przebrania. Wcześniej można wysłać odpowiednio przygotowane zaproszenia.

Aby dodać nieco pikanterii uczestniczki wieczoru panieńskiego mogą wcześniej umówić się, że przebiorą się w bardziej skąpe niż zwykle stroje, mile widziane będą więc kuse sukienki, podwiązki, pończochy i inne seksowne akcesoria.

Jeśli przygotowujecie kolację, wykorzystajcie np. makaron w wiadomym kształcie, zróbcie sałatki i desery wykorzystując falliczny kształt niektórych warzyw i owoców, np. ogórka, banana, czy marchewki. W sklepach są również dostępne czekoladki, żelki oraz foremki do lodu w kształcie penisów. Te ostatnie będą zabawnym dodatkiem do egzotycznych drinków, których również nie powinno zabraknąć podczas wieczoru panieńskiego.

Gwoździem programu może być własnoręcznie przygotowany tort w kształcie męskiego członka. Tort można zamówić w cukierni lub przygotować własnoręcznie w gronie uczestniczek imprezy. Pewne jest, że już samo organizowanie i planowanie imprezy dostarczy wielu emocji.

Nie można również zapomnieć o symbolicznych podarunkach dla kandydatki na żonę. Mogą to być śmieszne gadżety w klimacie imprezy: gwizdek, rogi w kształcie penisów z przyczepionym welonem, zabawny wibrator itp. Będzie to niezapomniana pamiątka dla was wszystkich. Należy jedynie pamiętać, aby nie pokazywać „pamiątek” z imprezy – zdjęć i filmów narzeczonemu i przyszłej teściowej!
______________________________

Zapraszamy na stronę www.crazyladies.pl, stronę stronę z pomysłami na wieczory panieńskie, darmowymi zaproszeniami, planerem i jednocześnie pierwszy tego typu sklep internetowy z artykułami, gadżetami, prezentami na wieczór panieński.
Wróć
    

Wyszukiwarka

    

Reklama

    

Dodaj firmę

Portal Prezerwatywy.pl oferuje doskonałe narzędzie, które pomoże wypromować Twoją firmę w Internecie.

więcej

    

Najnowsze produkty

Viva super thin
Viva super thin
5.00 PLN brutto
Rosetex Warrior
Rosetex Warrior
4.00 PLN brutto
Fe14-Feromony Mens
Fe14-Feromony Mens
30.00 PLN brutto
Viva Extra Strong 3 szt.
Viva Extra Strong 3 szt.
5.00 PLN brutto
    

Reklama

Prezerwatywy.pl - prezerwatywy, lubrykanty, akcesoria erotyczne